Вантажна шина Continental LSR1 Plus 8.5 R17.5 121L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental LSR1 Plus 8.5 R17.5 121L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental LSR1 Plus 8.5 R17.5 121L
Усі ціни 7 →Continental LSR1+ (рульова вісь) 8.50 R17.5 121/120L | 8 962 грн. |
CONTINENTAL LSR1 PLUS 8.5/80 R17.5 121/120L | 7 596 грн. |
CONTINENTAL LSR1 Plus (рульова) 8.5R17.5 121/120L | 7 539 грн. |
Continental LSR1+ (рулевая) 8.5 R17.5 121/120L PR12 | 7 836 грн. |
CONTINENTAL CONTINENTAL LSR1 Plus (рульова) 8.5R17.5 121/120L | 7 575 грн. |
Continental Continental LSR1+ (рулевая) 8.5 R17.5 121/120L PR12 | 7 895 грн. |
Шина Continental LSR1+ (рульова) 8.5 R17.5 121/120L PR12 | 8 501 грн. |