Вантажна шина Continental LSR1 8.5 R17.5 121L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental LSR1 8.5 R17.5 121L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental LSR1 8.5 R17.5 121L
Continental LSR1 (рульова вісь) 8.50 R17.5 121/120L | 8 688 грн. |
Continental LSR1 (рулевая) 8.5 R17.5 121/120L | 7 843 грн. |
Continental LSR1 (рулевая) 8.5 R17.5 121L | 7 653 грн. |
Шини Continental LSR1 (рулевая) 8,5 R17,5 121/120L | 7 266 грн. |
Continental LSR1 рульова рульова (8,5R17,5 121/120L) 401764 | 7 654 грн. |