Велошина Continental Mountain King ProTection 27.5x2.6 (0101583)
Фото 3 |
Continental Mountain King ProTection 27.5x2.6 27.5x2.3"27.5x2.6" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Mountain King ProTection 27.5x2.6
Усі ціни 8 →Покрышка 27.5"x2.6, Continental Mountain King ProTection, черный, фолдинг | 4 586 грн. |
Покришка беськамерная Continental Mountain King 27.5 "x2.6 (101583) | 4 587 грн. |
Покрышка бескамерная Continental Mountain King 27.5"x2.6 (101583) | 4 587 грн. |
Continental Покрышка Continental MOUNTAIN KING 3 27,5x2.60 Protection Apex | 2 494 грн. |
Покришка Continental MOUNTAIN KING 3 27,5x2.60 Protection Apex CO.MT.01015 | 2 494 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Continental Mountain King ProTection 27.5x2.6
Ціни на Continental Mountain King ProTection 27.5x2.6 |
---|---|---|---|---|
Continental Mountain King ProTection 27.5x2.3 | від 3 982 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental Mountain King ProTection 27.5x2.6 | від 2 494 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →