Вентилятор Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3in1 White (MFL-B2DW-183PA-R1)
Відео 4Фото 5 |
Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3in1 White
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики MasterFan MF120 Halo 3in1 White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3in1 White
Усі ціни 17 →Кулер Cooler Master MasterFan MF120 Halo White Edition 3-Pack (MFL-B2DW-18 | 2 400 грн. |
Кулер Cooler Master MasterFan MF120 Halo White Edition 3-Pack (MFL-B2DW-18 | 2 400 грн. |
Кулер для корпуса CoolerMaster MasterFan MF120 Halo 3in1 White Edition (MF | 2 201 грн. |
Cooler Master MasterFan MF120 Halo White Edition 3-Pack (MFL-B2DW-183PA-R1 | 2 190 грн. |
Cooler Master Cooler Master 120MM B2DW-183PA-R1 MFL-B2DW-183PA-R1 | 2 399 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →