Вентилятор Cooler Master SickleFlow 120 ARGB (MFX-B2DN-18NPA-R1)
Відео 20Фото 4 |
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики SickleFlow 120 ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master SickleFlow 120 ARGB
Кулер до корпусу CoolerMaster SickleFlow 120 ARGB White Edition (MFX-B2DW- | 496 грн. |
CoolerMaster Кулер до корпусу CoolerMaster SickleFlow 120 ARGB White Editi | 496 грн. |
Cooler Master MFX-B2DW-18NPA-R1 | 519 грн. |
Корпусний вентилятор Cooler Master SickleFlow 120 ARGB (MFX-B2DW-18NPA-R1) | 499 грн. |
Недорогий вентилятор з ARGB підсвічуванням від іменитого бренду. Хороший вентилятор, гарне підсвічування, низький показник шуму, сильний повітряний потік, досить багата комплектація постачання. Тип підшипника Rifle, хоча заявлений термін напрацювання на відмову до 160 тис. годин. Не дуже довгий кабель. Dima Belous: користуюся Cooler Master SickleFlow 120 ARGB кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Cooler Master SickleFlow 120 ARGB
Ціни на Cooler Master SickleFlow 120 ARGB |
---|---|---|---|---|
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB | від 496 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooler Master SickleFlow 140 ARGB | від 693 грн. | 24 пропозиції | ||
Cooler Master SickleFlow 200 ARGB | від 1 039 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →