Вентилятор ID-COOLING ZF-12025-ARGB Trio Snow
Відео 1Фото 8 |
ID-COOLING ZF-12025-ARGB Trio Snow
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики ZF-12025-ARGB Trio Snow
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING ZF-12025-ARGB Trio Snow
Усі ціни 20 →ID-Cooling ZF 12025 ARGB Trio Snow (ZF-12025-ARGB-TRIO-SNOW) ZF-12025-ARGB | 2 044 грн. |
Вентилятор ID-Cooling ZF-12025-ARGB-TRIO-SNOW (3pcs Pack), 120x120x25мм, 4 | 2 049 грн. |
Кулер ID-Cooling ZF-12025-ARGB-TRIO-SNOW | 2 050 грн. |
Вентилятор ID-Cooling ZF-12025-ARGB-TRIO-SNOW (3pcs Pack) | 2 049 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →