Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D042WD
Cooper&Hunter CH-D042WD
Тип:для басейну
Продуктивність:100.8 л/добу
Повітряний потік:500 м³/год
Потужність:1260 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий / настінний
Всі характеристики
Характеристики CH-D042WD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості осушувача повітря Cooper&Hunter CH-D042WD:
- Додатковий обігрівач — 2200 Вт
Модификації Cooper&Hunter CH-D042WD
Ціни на Cooper&Hunter CH-D042WD |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-D025WD | від 76 010 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D042WD | від 88 958 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D060WD | від 111 701 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D085WD | від 150 879 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D105WD | від 186 932 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D155WD | від 186 776 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →