Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D085WD NEW
Cooper&Hunter CH-D085WD NEW
Тип:для басейну, до 300 м²
Продуктивність:204 л/добу
Повітряний потік:900 м³/год
Потужність:2200 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий / настінний
Всі характеристики
Характеристики CH-D085WD NEW
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-D085WD NEW
Cooper&Hunter CH-D085WD NEW | 158 820 грн. |
Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D085WD NEW 204л/сутки | 158 820 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D085WD NEW 204 л/доба | 158 820 грн. |
Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D085WD NEW | 158 818 грн. |
Осушувач повітря Cooper&hunter CH-D085WD NEW | 158 820 грн. |
Додаткові функції і можливості осушувача повітря Cooper&Hunter CH-D085WD NEW:
- Додатковий обігрівач — 4500 Вт
Модификації Cooper&Hunter CH-D085WD NEW
Ціни на Cooper&Hunter CH-D085WD NEW |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-D025WD NEW | від 68 800 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D042WD NEW | від 93 638 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D060WD NEW | від 117 578 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D085WD NEW | від 158 818 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D105WD NEW | від 196 768 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D155WD NEW | від 265 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →