Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D105WD
Cooper&Hunter CH-D105WD
Тип:для басейну, до 350 м²
Продуктивність:252 л/добу
Повітряний потік:1250 м³/год
Потужність:2680 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий / настінний
Всі характеристики
Характеристики CH-D105WD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-D105WD
Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D105WD (3ф) NEW 252 л/сутки | 196 770 грн. |
Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D105WD | 196 770 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D105WD(3ф) NEW 252 л/добу | 196 770 грн. |
Осушувач повітря Cooper&hunter CH-D105WD (3ф) NEW | 238 950 грн. |
Cooper & Hunter CH-D105WD | 196 770 грн. |
Додаткові функції і можливості осушувача повітря Cooper&Hunter CH-D105WD:
- Додатковий обігрівач — 5500 Вт
Модификації Cooper&Hunter CH-D105WD
Ціни на Cooper&Hunter CH-D105WD |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-D025WD | від 80 010 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D042WD | від 93 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-D060WD | від 117 580 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D085WD | від 158 820 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D105WD | від 196 770 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D155WD | від 186 776 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →