Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD
Cooper&Hunter CH-D014WD
Тип:побутовий
Продуктивність:30 л/добу
Повітряний потік:205 м³/год
Потужність:620 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики CH-D014WD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-D014WD
Усі ціни 9 →Cooper&Hunter CH-D014WD8-30LD | 15 340 грн. |
Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D014WD8-30LD | 15 340 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD8-30LD | 15 340 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD8-30LD | 12 843 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD | 13 005 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Cooper&Hunter CH-D014WD
Ціни на Cooper&Hunter CH-D014WD |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-D008WD1-20LD | від 6 190 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D010WD | від 10 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D014WD | від 12 843 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →