Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D155WD
Cooper&Hunter CH-D155WD
Тип:для басейну, до 500 м²
Продуктивність:372 л/добу
Повітряний потік:1550 м³/год
Потужність:3350 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий / настінний
Всі характеристики
Характеристики CH-D155WD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-D155WD
Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D155WD(3ф) NEW 372л/сутки | 265 500 грн. |
Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D155WD | 265 500 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D155WD(3ф) NEW 372 л/добу | 265 500 грн. |
Осушувач повітря Cooper&hunter CH-D155WD (3ф) NEW | 186 776 грн. |
Cooper & Hunter CH-D155WD | 265 500 грн. |
Додаткові функції і можливості осушувача повітря Cooper&Hunter CH-D155WD:
- Додатковий обігрівач — 7200 Вт
Модификації Cooper&Hunter CH-D155WD
Ціни на Cooper&Hunter CH-D155WD |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-D025WD | від 80 010 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D042WD | від 93 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-D060WD | від 117 580 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D085WD | від 158 820 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-D105WD | від 196 770 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D155WD | від 186 776 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →