Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D45RK
Cooper&Hunter CH-D45RK
Тип:для басейну, до 20 м²
Продуктивність:108 л/добу
Потужність:1950 Вт
Керування:сенсорне
Установка:настінний
Всі характеристики
Характеристики CH-D45RK
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-D45RK
Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D45RK | 106 470 грн. |
Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D45RK | 106 470 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D45RK | 106 470 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-D45RK | 91 570 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-D45RK
Ціни на Cooper&Hunter CH-D45RK |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-D22RK | від 69 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D35RK | від 79 150 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D45RK | від 91 570 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →