Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD2-30LD
Cooper&Hunter CH-D014WD2-30LD
Тип:побутовий, до 80 м²
Продуктивність:30 л/добу
Повітряний потік:235 м³/год
Потужність:520 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Електростатичний фільтр.
Всі характеристики
Характеристики CH-D014WD2-30LD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-D014WD2-30LD
Усі ціни 9 →Cooper&Hunter CH-D014WD2-30LD NEW | 14 860 грн. |
Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D014WD2-30LD NEW | 14 860 грн. |
Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D014WD2-30LD | 14 860 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD2-30LD NEW | 14 860 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD2-30LD NEW | 9 992 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →