Тепловий насос Cooper&Hunter CH-HP23MFNM 23 кВт
Cooper&Hunter CH-HP23MFNM 23 кВт |
|
Можливість установки до 16 блоків в одну систему. Груповий контроль.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості теплового насоса Cooper&Hunter CH-HP23MFNM:
- антикорозійна обробка теплообмінника
Модификації Cooper&Hunter CH-HP23MFNM
Ціни на Cooper&Hunter CH-HP23MFNM |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-HP23MFNM 23 кВт | від 180 989 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HP33MFNM 33 кВт | від 218 567 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HP48MFNM 48 кВт | від 402 120 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →