Рушникосушарка Cordivari Lisa 22 400x1200
Модифікації Cordivari Lisa 22 6
Характеристики
Cordivari Lisa 22 400x1200
Колір
Тип
водяна Дизайн
драбинка Теплова потужність
408 Вт / для пофарбованого та 289 Вт для покриття хром / Максимальна робоча t
110 °C Підключення
нижнє (вертикальне) Міжосьова відстань
350 мм Робочий тиск
8 бар Кількість перемичок
20 шт Матеріал корпуса
сталь / нержавіюча / Покриття
нержавіюча сталь білий, чорний Країна походження бренду
Італія Габарити (ШхВхГ)
400x1160x84 мм Вага
6 кг Офіційний сайт
cordivari.it Дата додавання на E-Katalog
листопад 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cordivari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cordivari.
Де купити Cordivari Lisa 22 400x1200
Cordivari Cordivari RDT Lisa 22 White 1160 x 400 мм (3551646101078) 355164 Венкон З нами 5 років (Київ) Поскаржитись
3 479 грн.
Водяна рушникосушка Cordivari RDT LISA 22 1200х400 Маркетплейс: Rozetka.ua
Warm Water
З нами 5 років (Київ) Поскаржитись
3 784 грн.
Закрити
Рекомендуємо
від 1 790 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: 130 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 829 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: бічне - бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 / 600 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 149 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 692 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 450 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 927 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: нижнє (вертикальне) / бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 3 687 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 390 / 490 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 731 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 890 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 3 479 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 8 786 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: нижнє (вертикальне), міжосьова: 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 538 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: бічне, міжосьова: 500 / 600 / 900 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
Динаміка цін на Cordivari Lisa 22 400x1200