Пила CORMAK BS128HDRC 400V
Відео 1Фото 10 |
CORMAK BS128HDRC 400V 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CORMAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CORMAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CORMAK BS128HDRC 400V
Усі ціни 12 →Стрічкопильний верстат по металу CORMAK BS128 HDRC BS-128HDRC/400V | 32 990 грн. |
Ленточная пила по металлу CORMAK BS 128HDRC BS128HDRC/400V | 32 890 грн. |
Ленточнопильный станок по металлу CORMAK BS128HDRC BS-128HDRC/400V | 32 990 грн. |
Ленточнопильный станок по металлу CORMAK BS128HDRC | 46 900 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації CORMAK BS128HDRC 400V
Ціни на CORMAK BS128HDRC 400V |
---|---|---|---|---|
CORMAK BS128HDRC 230V | від 32 890 грн. | 3 пропозиції | ||
CORMAK BS128HDRC 400V | від 32 890 грн. | 12 пропозицій |