SSD Corsair MP400 CSSD-F2000GBMP400 2 ТБ
Відео 6Фото 14 |
Corsair CSSD-F2000GBMP400 2 ТБ4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair MP400 CSSD-F2000GBMP400 2 ТБ
Усі ціни 7 →SSD накопичувач Corsair MP400 2 TB (CSSD-F2000GBMP400) MP400 2 TB (CSSD-F2 | 9 680 грн. |
SSD накопичувач Corsair MP400 2 TB (CSSD-F2000GBMP400) CSSD-F2000GBMP400 | 8 999 грн. |
Corsair MP400 2 TB (CSSD-F2000GBMP400) MP400 2 TB (CSSD-F2000GBMP400) | 10 186 грн. |
Corsair MP400 M.2 2Tb (CSSD-F2000GBMP400) CSSD-F2000GBMP400 | 9 064 грн. |
SSD накопичувач Corsair MP400 2 TB (CSSD-F2000GBMP400) | 9 823 грн. |
Corsair MP400 M.2 2Tb (CSSD-F2000GBMP400) | 9 608 грн. |
SSD накопичувач Corsair MP400 2 TB (CSSD-F2000GBMP400) | 8 899 грн. |
Відеоогляди
Модификації Corsair MP400 CSSD-F2000GBMP400
Ціни на Corsair MP400 CSSD-F2000GBMP400 |
---|---|---|---|---|
Corsair MP400 CSSD-F2000GBMP400 2 ТБ | від 8 899 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair MP400 CSSD-F4000GBMP400 4 ТБ | від 33 210 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →