SSD Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 ТБ
Відео 8Фото 6 |
Crucial CT2000P3SSD8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 ТБ
Усі ціни 24 →Crucial P3 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) (CT2000P3SSD8) CT2000P3SSD8 | 6 175 грн. |
SSD диск Crucial P3 2TB PCIe M.2 2280 SSD (CT2000P3SSD8) CT2000P3SSD8 | 5 959 грн. |
Crucial P3 2 Tb (CT2000P3SSD8) | 5 807 грн. |
Crucial P3 2 Tb (CT2000P3SSD8) | 5 645 грн. |
SSD-накопичувач Crucial P3 2TB PCIe M.2 2280 (CT2000P3SSD8) | 6 019 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial P3 CT2000P3SSD8
Ціни на Crucial P3 CT2000P3SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 CT500P3SSD8 500 ГБ | від 1 663 грн. | 56 пропозицій | ||
Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 ТБ | від 2 555 грн. | 45 пропозицій | ||
Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 ТБ | від 5 643 грн. | 24 пропозиції | ||
Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 ТБ | від 10 418 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →