SSD Crucial P3 Plus CT2000P3PSSD8 2 ТБ
Відео 15Фото 4 |
Crucial CT2000P3PSSD8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial P3 Plus CT2000P3PSSD8 2 ТБ
Усі ціни 21 →SSD накопичувач Crucial P3 Plus 2 TB (CT2000P3PSSD8) | 5 010 грн. |
Crucial P3 Plus 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) (CT2000P3PSSD8) CT2000P3PSSD8 | 5 545 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB Micron (CT2000P3PSSD8) | 6 628 грн. |
Crucial P3 Plus 2 Tb (CT2000P3PSSD8) | 6 367 грн. |
Crucial P3 Plus 2 Tb (CT2000P3PSSD8) | 6 173 грн. |
ще 16 пропозицій
Працює добре.Топ Маленька, швидка. Час покаже. Михаил Олийнык: користуюся Crucial CT1000P3PSSD8 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Crucial P3 Plus CT2000P3PSSD8
Ціни на Crucial P3 Plus CT2000P3PSSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 Plus CT500P3PSSD8 500 ГБ | від 1 842 грн. | 24 пропозиції | ||
Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 ТБ | від 2 746 грн. | 27 пропозицій | ||
Crucial P3 Plus CT2000P3PSSD8 2 ТБ | від 5 010 грн. | 21 пропозиція | ||
Crucial P3 Plus CT4000P3PSSD8 4 ТБ | від 9 840 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →