Вентилятор Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Single (CO-9050108-WW)
Відео 1Фото 16 |
Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Single
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE SP120 RGB ELITE Performance Single
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Single
Усі ціни 29 →Вентилятор Corsair iCUE SP120 RGB Elite Performance (CO-9050108-WW) CO-905 | 999 грн. |
Кулер Corsair iCUE SP120 Rgb Elite Performance (CO-9050108-WW) | 1 000 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE SP120 RGB Elite Performance (CO-9050108-WW) CO-905 | 999 грн. |
Кулер до корпусу Corsair iCUE SP120 RGB Elite Performance (CO-9050108-WW) | 1 191 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Single
Ціни на Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Single |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Single | від 958 грн. | 34 пропозиції | ||
Corsair iCUE SP140 RGB ELITE Performance Single | від 1 518 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →