Вентилятор Corsair iCUE QL140 RGB 140mm PWM Dual Kit (CO-9050100-WW)
Фото 19 |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm PWM Dual Kit
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1250 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE QL140 RGB 140mm PWM Dual Kit
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE QL140 RGB 140mm PWM Dual Kit
Усі ціни 14 →Corsair iCUE QL140 RGB Dual Fan Kit with Lighting Node CORE (CO-9050100-WW | 4 999 грн. |
Corsair QL Series, QL140 RGB, 140mm RGB LED Fan CO-9050100-WW | 4 389 грн. |
Корпус-кулер Corsair QL Series, QL140 RGB, 140-мм вентилятор RGB со светод | 4 189 грн. |
Кулер до корпусу Corsair QL Series, QL140 RGB, 140mm RGB LED Fan (CO-90501 | 4 289 грн. |
Corsair QL Series, QL140 RGB, 140mm RGB LED Fan (CO-9050100-WW) co-9050100 | 4 901 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →