Вентилятор Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack (CO-9050074-WW)
Відео 7Фото 19 |
Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1300 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики LL140 RGB 2 Fan Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack
Усі ціни 25 →Corsair LL140 RGB LED Dual Light Loop (CO-9050074-WW) CO-9050074-WW | 3 199 грн. |
Вентилятор Corsair LL140 RGB Twin Pack (CO-9050074-WW), 140x140x25мм, 4-pi | 3 206 грн. |
Кулер Corsair LL140 Rgb Led Dual Light Loop with Lighting Node Pro (CO-905 | 3 208 грн. |
Кулер Corsair LL140 Rgb Led Dual Light Loop with Lighting Node Pro (CO-905 | 3 200 грн. |
Вентилятор Corsair LL140 RGB Twin Pack (CO-9050074-WW), 140x140x25мм, 4-pi | 3 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack
Ціни на Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack | від 2 799 грн. | 32 пропозиції | ||
Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack | від 2 960 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →