Вентилятор Corsair iCUE QL120 RGB 120mm PWM White Fan Single Pack (CO-9050103-WW)
Відео 1Фото 20 |
Corsair iCUE QL120 RGB 120mm PWM White Fan Single Pack
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE QL120 RGB 120mm PWM White Fan Single Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE QL120 RGB 120mm PWM White Fan Single Pack
Усі ціни 18 →Corsair iCUE QL120 RGB PWM (CO-9050103-WW) White CO-9050103-WW | 1 999 грн. |
Кулер до корпусу Corsair iCUE QL120 RGB (CO-9050103-WW) | 2 063 грн. |
Corsair iCUE QL120 RGB CO-9050103-WW | 1 909 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE QL120 RGB White (CO-9050103-WW), 120x120x25мм, 4-p | 1 999 грн. |
Кулер до корпусу Corsair iCUE QL120 RGB (CO-9050103-WW) CO-9050103-WW | 1 999 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →