Водяне охолодження Corsair iCUE LINK H150i LCD White (CW-9061010-WW)
Фото 12 |
Corsair iCUE LINK H150i LCD White
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2400 об/хв
2,1-дюймовий РК-екран IPS з роздільною здатністю 480x480 і підсвічуванням 600 кд/м² відображає температуру процесора в реальному часі, ваш анімований GIF-файл, або логотип вашої команди зі швидкістю 30 кадрів на секунду.
У комплект входить системний хаб CORSAIR iCUE LINK - підключайте до 14 пристроїв iCUE LINK (по сім на порт) у будь-якому порядку. Підтримка нульової швидкості обертання вентиляторів.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE LINK H150i LCD White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE LINK H150i LCD White
Усі ціни 22 →Corsair iCUE Link H150i LCD RGB (CW-9061010-WW) White CW-9061010-WW | 17 499 грн. |
Система водяного охолодження Corsair iCUE Link H150i LCD RGB Liquid CPU Co | 17 499 грн. |
Система водяного охолодження Corsair iCUE LINK H150i LCD (CW-9061010-WW) | 15 789 грн. |
Кулер Corsair iCUE Link H150i Lcd Rgb Liquid Cpu Cooler White (CW-9061010- | 17 500 грн. |
Кулер Corsair iCUE Link H150i Lcd Rgb Liquid Cpu Cooler White (CW-9061010- | 17 499 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Corsair iCUE LINK H150i LCD White
Ціни на Corsair iCUE LINK H150i LCD White |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE LINK H100i LCD Black | від 10 138 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair iCUE LINK H150i LCD White | від 15 481 грн. | 22 пропозиції | ||
Corsair iCUE LINK H150i LCD Black | від 15 481 грн. | 22 пропозиції | ||
Corsair iCUE LINK H170i LCD Black | від 16 889 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →