SSD Corsair MP600 GS CSSD-F2000GBMP600GS 2 ТБ
Відео 5Фото 13 |
Corsair CSSD-F2000GBMP600GS 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair MP600 GS CSSD-F2000GBMP600GS 2 ТБ
Corsair MP600 GS 2TB M.2 (CSSDF2000GBMP600GS) | 8 400 грн. |
Corsair MP600 GS 2TB M.2 (CSSDF2000GBMP600GS) | 8 200 грн. |
Corsair 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe MP600 GS | 7 250 грн. |
Corsair MP600 GS 2TB M.2 (CSSDF2000GBMP600GS) | 7 600 грн. |
Відеоогляди
Модификації Corsair MP600 GS CSSD-F2000GBMP600GS
Ціни на Corsair MP600 GS CSSD-F2000GBMP600GS |
---|---|---|---|---|
Corsair MP600 GS CSSD-F1000GBMP600GS 1 ТБ | від 4 210 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair MP600 GS CSSD-F2000GBMP600GS 2 ТБ | від 7 250 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →