Електроакустична гітара Cort CJ-MEDX
Відео 11Фото 2 |
Cort CJ-MEDX
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, джамбо
Дека:ялина
Бридж:мербау
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 20 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:мербау
Всі характеристики
Характеристики CJ-MEDX
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cort CJ-MEDX
Усі ціни 12 →Електроакустична гітара Cort CJ-MEDX (Natural Glossy) | 9 130 грн. |
Электроакустическая гитара Cort CJ-MEDX (Natural Glossy) | 9 130 грн. |
Электроакустическая гитара CORT CJ-MEDX NAT | 9 130 грн. |
Гітара Cort CJ-MEDX BKS | 11 972 грн. |
Электроакустическая гитара CORT CJ-MEDX (Natural Glossy) | 9 130 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →