Струни DAddario XL Nickel Wound Baritone 14-68 (EXL157)
DAddario XL Nickel Wound Baritone 14-68 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Baritone 14-68
Усі ціни 6 →Струна для гітар Комплект струн D'addario EXL157 Nickel Wound Baritone Med | 533 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario EXL157 Nickel Wound Baritone Med | 534 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario EXL157 Nickel Wound Baritone Medium Ele | 527 грн. |
D'Addario EXL157 XL Nickel Wound Baritone Medium (14-68) | 533 грн. |
D'addario EXL157 XL 14-68 Baritone Medium | 594 грн. |
Струни d'addario EXL157 XL BARITONE MEDIUM (14-68) | 533 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →