Блок живлення Cougar GEX X2 GEX X2 850 (31GT085001P01)
Відео 2Фото 8 |
Cougar GEX X2 GEX X2 850 850 Вт1000 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cougar GEX X2 GEX X2 850
Усі ціни 23 →Cougar GEX X2 850W PCIE5 (GEXX2850) GEX X2 850 | 5 699 грн. |
Блок живлення Cougar GEX X2 850 (31GT085001P01) | 5 199 грн. |
Блок живлення 850 Вт, 80 Plus Gold, Modular, 120 мм Silent Fan, 10sata + 4 | 5 263 грн. |
Блок питания Cougar GEX X2 850, 850 Вт, 80 Plus Gold, модульный | 5 699 грн. |
Блок живлення Cougar 850W (GEX X2 850) | 5 641 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar GEX X2
Ціни на Cougar GEX X2 |
---|---|---|---|---|
Cougar GEX X2 GEX X2 850 | від 4 963 грн. | 23 пропозиції | ||
Cougar GEX X2 GEX X2 1000 | від 6 414 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →