Блок живлення FSP IPC FSP1200-50AAG
FSP IPC FSP1200-50AAG
Основне
Потужність1200 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД92 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Сертифікат80+ Gold
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA12 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)6 шт
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB650 мм
CPU650 мм
SATA500 мм / 600/700/800 /
MOLEX500 мм / 600/700/800 /
PCIe650 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V30 А
+5V30 А
+12V1100 А
-12V0.8 А
+5Vsb4 А
Потужність +12V1200 Вт
Потужність +3.3V +5V150 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP
Габарити (ВхШхГ)86x150x190 мм
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Купити FSP IPC FSP1200-50AAG
Усі ціни 48 →
Блок живлення FSP FSP1200-50AAG 1200W 80+ Gold
Блок живлення FSP FSP1200-50AAG 1200W 80+ Gold / FSP / 1200 W / ATX 2.x / 80+ Gold / 20+4 pin / 8+8 pin / 8 pin (6+2) / 190x1... ще50x86 (ДхШхВ) / 2 роки / АЛ-00006016
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 2 від виробника
Поскаржитись
Блок живлення FSP FSP1200-50AAG 1200W
Блок живлення FSP1200-50AAG із номінальною потужністю до 1200 Вт та унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужност... щеі PFC ідеально підходить для використання в промисловому середовищі. Завдяки повному діапазону вхідних і вихідних електричних характеристик цей блок живлення придатний для серверного обладнання, робочих станцій або будь-яких інших пристроїв автоматизації.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
FSP Блок живлення для ПК FSP FSP1200-50AAG Silver 1200W
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 12 міс. від виробника
Блок живлення FSP 1200W FSP1200-50AAG 80 + GOLD( FSP1200-50AAG)
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
БЖ 1200W FSP FSP1200-50AAG 80+ GOLD, 6xPCI-E6+2, 135mm fan, Modular, C20, brown box (FSP1200-50AAG)