Будівельний фен CRAFT-TEC PLD-2300
Відео 1Фото 10 |
CRAFT-TEC PLD-2300 потужний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CRAFT-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CRAFT-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CRAFT-TEC PLD-2300
Усі ціни 8 →Будівельний фен Craft-Tec PLD-2300 | 624 грн. |
Будівельний фен Craft-tec PLD-2300 | 624 грн. |
Фен промисловий Craft-tec PLD-2300 | 720 грн. |
Фен Craft-Tec PLD 2300 | 698 грн. |
Технічний фен Craft-tec PLD 2300 | 729 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →