Унітаз Creavit Lara LR360
Фото 3 |
Creavit Lara LR360 |
|
Система "Антисплеск".
Сидіння з кришкою і зливний бачок може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creavit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creavit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creavit Lara LR360
Унітаз-компакт Creavit Lara LR360-11CB00E-0000 з бачком і сидінням Soft Cl | 9 760 грн. |
Унітаз-компакт CREAVIT Lara LR360-11CB00E-0000 + бачок YD.SET.032.05 + сид | 9 760 грн. |
Унітаз підлоговий Creavit Lara LR360 без бачка, без сидіння | 3 804 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →