Унітаз Cersanit President P 010 K100-416
Відео 2Фото 4 |
Cersanit President P 010 K100-416 |
|
Комплектується бачком з функцією 3/6 л (половинний злив) або з функцією STOP.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit President P 010 K100-416
Усі ціни 14 →Унітаз підлоговий Cersanit President P010 011 K100-416 з бачком і сидінням | 2 983 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий CERSANIT PRESIDENT K100-416 | 3 679 грн. |
Cersanit Cersanit President P010 K100-416 | 3 499 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit President з бачком та кришкою (K100-416) K100-416 | 3 679 грн. |
Cersanit Cersanit President 010 поліпропіленовий (UWG-KO-10-P010-1-3/6-DES | 3 629 грн. |
ще 9 пропозицій
anonim
25 січня 2022, 15:48
Неполадки з зливним бачком. #
При наповнені повністю бачка вода не перекривається. Регулювання рівня води нічого не дало.
Відеоогляди
Корисно знати:
- Бачок з функцією STOP — потік води переривається в будь-який момент при натисканні на кнопку СТОП.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →