Унітаз Creavit Free FE322
Відео 1Фото 14 |
Creavit Free FE322 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creavit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creavit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creavit Free FE322
Усі ціни 7 →Унітаз підвісний Creavit Free білий глянсовий FE322-11CB00E-0000 без сидін | 6 710 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free білий глянцевий FE322-11CB00E-0000 з сидіння | 8 024 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free Rim-Off FE322.00100 без обідка | 8 157 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free FE322-11BM00E-0000 базальт матовий з сидіння | 16 280 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free FE322-11SM00E-0000 чорний матовий з сидінням | 16 280 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free білий глянцевий FE322-11CB00E-0000 з сидіння | 9 400 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free FE322-11SM00E-0000 чорний матовий з сидінням | 16 280 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →