Душова система Cron Mars 003-J CR0800
Cron Mars 003-J CR0800 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Mars 003-J CR0800
Душова система із змішувачем CRON MARS 003-J (CR0800) | 3 258 грн. |
Душова колона зі змішувачем CRON MARS 003-J (CR0800) | 3 258 грн. |
Душова колона із змішувачем CRON MARS 003-J (CR0800) | 3 258 грн. |
Душова колона із змішувачем Cron Mars 003-J (CR0800) | 3 258 грн. |
Душова колона зі змішувачем Cron Mars 003-J (CR0800) | 3 258 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →