Душова система Zerix LR72401 LL1027
Zerix LR72401 LL1027 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix LR72401 LL1027
Усі ціни 13 →Душова система ZERIX LR72401 із верхнім душем та виливом із нержавіючої ст | 2 993 грн. |
Душова система з нержавіючої сталі зі змішувачем ZERIX LR72401 | 2 993 грн. |
Душова колона зі змішувачем ZERIX LR72401 (нерж. сталь) (LL1027) | 2 993 грн. |
Душова колона із змішувачем ZERIX LR72401 (нерж. сталь) (LL1027) | 2 993 грн. |
Душова колона із змішувачем Zerix LR72401 (нерж. сталь) (LL1027) | 2 993 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →