Змішувач Cron Mars 777
Cron Mars 777 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Mars 777
Усі ціни 45 →Змішувач кухонний однозахватний CRON MARS 777 хром силумін CR0055 | 742 грн. |
Cron Кухонный смеситель Cron Mars 777 на гайке (CR0055) | 742 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Mars 777 (CR0055) | 742 грн. |
Змішувач для кухні CRON MARS 777 (CR0783) | 743 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний CRON MARS 777 білий силумін CR0787 | 680 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →