Тепловентилятор Crownberg CB-428
Crownberg CB-428 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB-428
Усі ціни 18 →Crownberg Cb-7746 | 349 грн. |
Тепловентилятор Crownberg CB-7746 обігрівач дуйка Білий | 575 грн. |
Обігрівач 2000 Вт CB-7746 Crownberg тепловентилятор, дуйчик Білий (ICL44) | 425 грн. |
Тепловентилятор Обігрівач Дуйка Cb7746 1000-2000Вт Білий | 499 грн. |
Обігрівач CB-7746 Crownberg тепловентилятор Білий дуйчик 2000 Вт (SH771153 | 421 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →