Тепловентилятор Delfa FH-2202
Delfa FH-2202 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delfa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delfa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delfa FH-2202
Усі ціни 8 →Delfa Delfa FH-2202 | 459 грн. |
Термовентилятор DELFA FH 2202 | 644 грн. |
Обігрівач Delfa FH 2202 | 459 грн. |
Delfa Обігрівач Delfa FH 2202 | 459 грн. |
Delfa FH 2202 | 459 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →