Смартфон CUBOT Pocket 3 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 13Фото 7 |
Закрити
Шапка
CUBOT Pocket 3 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:4.5 ", 1170x480, 281 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G85
Камера:20 МП
Акумулятор:3000 мАгод
Вага:135 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити CUBOT Pocket 3 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 33 →Cubot Pocket 3 4/64Gb blackNFC:+, Бездротова зарядка:-, Захист:-, Платформа:Helio G85 / Mali-G52 MP2, Виробник:Cubot, Кіль-ть ядер процесора:8 ядер, Ро... щездільна здатність екрану:1170x480 Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись | 4 990 грн. |
Смартфон Cubot Pocket 3 4/64Gb green-, 4,5, 1170x480, IPS, 8 ядер, Helio G85 / Mali-G52 MP2, 2, 4, 64, 20, 5, +, -, 2, 3000, 20, 3000 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 5 110 грн. |
Cubot Pocket 3 4/64GB Green STH00149104,5-дюймовий розмір долоніPocket 3 – це невеликий смартфон з діагоналлю екрану 4,5 дюйми. Це ідеальний розмір, щоб бути ергон... щеомічним для використання однією рукою та більш зручним.Восьмия Mta.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 5 299 грн. |
Cubot Pocket 3 4/64gb 4G blackКолір: Чорний (Black) Оперативна пам'ять: 4Gb Розмір екрана (Дюйми): 4.5" Процесор: MediaTek G85 Вбудована пам'ять: 64Gb Ємні... щесть аккумулятору: 3000mah Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 4 835 грн. |
Cubot Pocket 3 4/64Gb GreenCubot Pocket 3
4,5-дюймовий розмір долоні
Pocket 3 – це невеликий смартфон з діагоналлю екрану 4,5 дюйми. Це і... щедеальний розмір, щоб бути ергономічним для використання однією рукою та більш зручним для
Восьмиядерний процесор Helio G85
Розширення можливостей мобільних ігор Pocket 3 оснащено восьмиядерним процесором Helio G85. Він забезпечує надійну роботу, забезпечуючи плавнішу роботу без Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 999 грн. |
ще 20 пропозицій
АксесуариВсі аксесуари для CUBOT Pocket 3 →
Відеоогляди
Cubot Pocket 3 Найменьший, стальний дизайн+потужний
17 грудня 2022943 перегляда
Vertu на минималках! Cubot Pocket 3
11 грудня 202229 376 переглядів
Почти Vertu. Маленький Cubot Pocket 3. Обзор телефона за $100
4 листопада 202232 308 переглядів
Плюнул на Xiaomi и Samsung и Взял Смартфон ОЛИГАРХА! Распаковка CUBOT POCKET 3
25 листопада 202274 581 перегляд
4.5 дюйма ДУРИ Смартфон CUBOT POCKET 3 - компактный телефон с Алиэкспресс ⚡️
30 листопада 202216 263 перегляда
Мал, да удал! Cubot Pocket 3 честный обзор компактного смартфона
28 листопада 202211 790 переглядів
МАЛЕНЬКИЙ ТЕЛЕФОН Cubot Pocket 3 - 4,5 дюйма, Мини смартфон с Алиэкспресс
7 грудня 20225 063 перегляда
КОМПАКТНЫЙ СМАРТФОН CUBOT POCKET 3 NFC САМЫЙ УЗКИЙ ДИСПЛЕЙ 4,5 дюймов, Андроид 12
13 грудня 20223 189 переглядів
Очень маленький смартфон - Карманный Cubot Pocket 3.
18 грудня 20223 180 переглядів
Cubot Pocket 3, Шустрый Малый. NFC, Helio G85, 4/64, 3000 mAh. Знакомимся!
2 лютого 20235 804 перегляда
CUBOT POCKET 3 - ВЫГЛЯДИТ БОГАТО, СТОИТ КАК ЧЕХОЛ!
30 листопада 202212 071 перегляд
Компактный CUBOT POCKET 3 - ОБЗОР МИНИ СМАРТФОНА за $90 с AliExpress - СТОИТ ЛИ ПОКУПАТЬ?
11 грудня 20222 148 переглядів
Cubot Pocket 3 Unboxing & Review!
12 грудня 202215 224 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП