Смартфон CUBOT X30 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 7 |
CUBOT X30 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.4 ", 2310x1080 (19.3:9), 398 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio P60
Камера:5 модулів, 48 МП, + 16 МП, макро
Акумулятор:4200 мАгод
Вага:212 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити CUBOT X30 256 ГБ / 8 ГБ
Cubot X30 8/256GB Blue STH0013652 | 5 399 грн. |
Смартфон Cubot X30 8/256GB (Gradient Green) | 5 749 грн. |
Смартфон Cubot X30 8/256GB Blue | 6 000 грн. |
Смартфон Cubot X30 8/256GB (Gradient Green) [64639] | 6 388 грн. |
Смартфон Cubot X30 8/256Gb Blue | 5 607 грн. |
Непоганий зовнішній вигляд, швидкий процесор, відмінна версія 6/128. Погана камера що фронтальна що звичайна екран такий собі |
купувати не раджу, пошкодуєте дуже спритний, великий обсяг пам'яті камера відверто кажучи пані, немає чіткості, обличчя розмиває до невпізнання, матриця підихла на четвертому місяці служби, при тому, що ніде не падав і не було притискань, дуже незручно з відбитком пальця Vasyl: користуюся CUBOT X30 128GB/6GB кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації CUBOT X30
Ціни на CUBOT X30 |
---|---|---|---|---|
CUBOT X30 128 ГБ / 8 ГБ | від 4 251 грн. | 44 пропозиції | ||
CUBOT X30 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 399 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →