Крісло-гойдалка Cybex Lemo 2.0 Bouncer
Відео 1Фото 36 |
Cybex Lemo 2.0 Bouncer |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cybex Lemo 2.0 Bouncer
Шезлонг-гойдалка Cybex Bouncer Sand White 4063846172054 | 9 950 грн. |
Шезлонг-гойдалка Cybex Bouncer Stone Blue 4063846171811 | 9 950 грн. |
Шезлонг-гойдалка Cybex Bouncer Stunning Black 4063846171897 | 9 950 грн. |
Шезлонг-гойдалка Cybex Bouncer Suede Grey 4063846171972 | 9 950 грн. |
Шезлонг-гойдалка Cybex Bouncer Pearl Pink 4063846171736 | 9 950 грн. |
Відеоогляди
Возможность использования со стульчиком для кормления Cybex Lemo 2.0.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →