Крісло-гойдалка El Camino Hugs ME 1077
Фото 16 |
El Camino Hugs ME 1077 |
|
"Розумний" сенсор заколисування, зупинка/відновлення гойдання, коли дитина заснула/прокинулася.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити El Camino Hugs ME 1077
Усі ціни 28 →Укачивающий центр El Camino Hugs pale green (ME 1077 pale green) | 3 963 грн. |
Заколисуючий центр El Camino ME 1077 HUGS (gray) | 3 606 грн. |
Заколисуючий центр El Camino ME 1077 HUGS (pale green) (26098) | 4 193 грн. |
Заколисуючий центр EL Camino ME 1077 Hugs Gray ME 1077 Gray | 3 923 грн. |
Центр El Camino ME 1077 HUGS (gray) | 4 003 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →