Візочок Cybex Priam 2 in 1
Відео 58Фото 39 |
Універсальна одномісна коляска з класичним дизайном і широким асортиментом колірних рішень. У комплектацію цієї моделі входять: простора люлька з комфортною для дитини глибиною і цілісної ручкою, щоб можна було її носити; прогулянковий блок, в якому спинка і підніжка регулюються, що дозволяє перетворювати сидіння на спальне місце; зручне автокрісло; містке відділення для покупок.
Модель Cybex Priam оснащене пружинними амортизаторами і гумовими колесами з 4-ма точками опори – це значно зменшує тряску коляски на нерівній дорозі і підвищує її стійкість, а також маневреність. Дуже зручно те, що є можливість саму люльку і блок для прогулянок встановлювати на шасі по ходу руху коляски і проти (обличчям до мами). Вага лише однієї колиски – 4 кг, а вся конструкція в зібраному вигляді важить 11 кг. Зручно перевозити в автомобілі в складеному (книжка) вигляді.
Купити Cybex Priam 2 in 1
Усі ціни 34 →Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam 2022 DJ Khaled We The Best/Matt Bla | 62 700 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 Cybex Priam 4.0 Fashion Edition | 85 050 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam 2022 DJ Khaled We The Best/Chrom Bl | 62 700 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam 2022 DJ Khaled We The Best/Chrome 5 | 62 700 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam 2022 DJ Khaled We The Best/Rose Gol | 63 800 грн. |
Дитячий візок ми почали доглядати ще коли я була на сьомому місяці вагітності. Вибір, прямо скажу, непростий. Якби у нас із чоловіком був хоч якийсь досвід, наприклад, як зараз, то було б набагато простіше. А так на початку було легке замішання. Це дуже універсальна модель. Вона відразу укомплектована тлумачною люлькою, відмінним прогулянковим блоком та автомобільним кріслом. Тобто це справжній all-in-one. Перший що ми випробували це колиска. Вона досить довга та широка. Місця в ній багато і це місце не зайве. Адже утеплення в ній практично ніякого немає, так що крім власне в ній без проблем міститься великий і теплий конверт. Є великий капюшон із вентиляцією та зручна ручка для перенесення. Колеса невеликі, гумові. З одного боку, вони забезпечують хорошу маневреність, особливо є розфіксувати передню пару. Але з іншого боку вони створюють проблеми на нерівностях. Прогулянковий блок легко встановлюється і тримається надійно. У нього ми пересіли на сьомому місяці і катаємось зараз. Підставка для ніжок і спинка сидіння регулюються по кутку нахилу, а значить малюкові зручно, і я за нього спокійна, а це головне. Витримує він до 17 кг, отже їздити в ньому ми ще довго. Коляска з прогулянкою важить близько 11 кг і вміщується у стандартний вітчизняний ліфт. Невеликі передні колеса охоче потрапляють у будь-які ямки та створюють тряску. Вона, звичайно, частково поглинається пружинами амортизаторів, але дитині теж дістається. А великі та глибокі ямки передніми колесами краще взагалі об'їжджати, виїхати з них без підйому коліс не вийде. Москітна сітка в комплект не входить і це за такої ціни. |