Візочок Cybex Priam Lux R 2 in 1
Фото 9 |
Cybex Priam Lux R 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:12.6 кг
Максимальне навантаження: 15 кг
Всі характеристики
Купити Cybex Priam Lux R 2 in 1
Усі ціни 6 →Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam Lux R 2022 Nautical Blue / Rose Gol | 48 480 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam Lux R 2022 Mustard Yellow / Rose Go | 48 480 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam Lux R 2022 Nautical Blue / Matt Bla | 47 400 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam Lux R 2022 Mustard Yellow / Matt Bl | 47 400 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam Lux R 2022 Nautical Blue / Chrome B | 47 400 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Cybex Priam Lux R 2022 Mustard Yellow / Chrome | 47 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →