Циркуляційний насос DAB Pumps A 56/180 XT 6.2 м 2"
Очікується у продажу 14 233 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 14000; Напір (м): 6.2; Мін. t рідини (°С): -10; Макс. t рідини (°С): 110; швидкостей роботи: 2 швидкості; Макс. споживана потужність (Вт): 291; Напруга мережі: 380 В; З' |
DAB Pumps A 56/180 XT 6.2 м
2"
5.8 м
1 1/2"
6.2 м
2"
6.3 м
6.7 м 1 1/2"
1 1/2"
6.7 м 2"
8 м
9 м 1 1/2"
1 1/2"
11 м
1 1/2"
11 м
2"
11.2 м
11.2 м 1 1/2"
2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:14000 л/год
Макс. напір:6.2 м
Споживана потужність:291 Вт
Швидкостей:2 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики A 56/180 XT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації DAB Pumps A 56/180 XT
Ціни на DAB Pumps A 56/180 XT |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps A 50/180 M 5.8 м 1 1/2" | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps A 56/180 M 6.7 м 1 1/2" | від 10 999 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps A 56/180 XM 6.7 м 2" | від 11 449 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps A 80/180 M 9 м 1 1/2" | від 13 705 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps A 110/180 XM 11.2 м 2" | від 16 288 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →