Циркуляційний насос DAB Pumps EVOSTA 3 80/180X 1 1/4 8 м 2" 180 мм
Відео 5 |
DAB Pumps EVOSTA 3 80/180X 1 1/4 8 м
2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4200 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:55 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики EVOSTA 3 80/180X 1 1/4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAB Pumps EVOSTA 3 80/180X 1 1/4 8 м 2" 180 мм
Усі ціни 7 →Насос циркуляционный бытовой DAB EVOSTA 3 80/180X (official, 60186085) | 8 399 грн. |
Dab Evosta3 80/180X 32-80/180 Pompa Obiegowa 60186085 | 10 960 грн. |
Dab Evosta3 80/180X 32-80/180 Pompa Obiegowa 60186085 | 11 234 грн. |
Dab Evosta3 80/180X 32-80/180 Pompa Obiegowa 60186085 | 11 508 грн. |
Циркуляційний насос DAB EVOSTA3 80/180X (1"1/4) | 13 412 грн. |
Циркуляційний насос DAB EVOSTA3 80/180X (60186085) | 9 312 грн. |
Циркуляційний насос DAB EVOSTA 3 80/180X (1"1/4) M230/50-60 (без з'єднань) | 10 954 грн. |
Відеоогляди
Модификації DAB Pumps EVOSTA 3 80/180X 1 1/4
Ціни на DAB Pumps EVOSTA 3 80/180X 1 1/4 |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps EVOSTA 3 60/180 1 6 м 1 1/2" 180 мм | від 7 072 грн. | 5 пропозицій | ||
DAB Pumps EVOSTA 3 80/180 1 8 м 1 1/2" 180 мм | від 8 299 грн. | 8 пропозицій | ||
DAB Pumps EVOSTA 3 80/180X 1 1/4 8 м 2" 180 мм | від 8 399 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →