Циркуляційний насос DAB Pumps EVOPLUS B 120/250.40 M 12 м
DAB Pumps EVOPLUS B 120/250.40 M 12 м
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:18000 л/год
Макс. напір:12 м
Споживана потужність:465 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики EVOPLUS B 120/250.40 M
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації DAB Pumps EVOPLUS B 120/250.40 M
Ціни на DAB Pumps EVOPLUS B 120/250.40 M |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps EVOPLUS B 120/250.40 M 12 м | від 48 314 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps EVOPLUS B 150/250.40 M 15 м | від 59 917 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps EVOPLUS B 180/250.40 M 18 м | від 69 318 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →