Циркуляційний насос Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 8 м DN 40 220 мм (2120646)
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 8 м
DN 40
220 мм
6 м
DN 40
220 мм
8 м 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
8 м DN 40
220 мм
8 м DN 50
240 мм
9 м DN 50
280 мм
9 м DN 65
280 мм
11 м 1/2"
180 мм
11 м 2"
180 мм
11 м DN 50
280 мм
12 м 1/2"
180 мм
12 м 2"
180 мм
12 м DN 40
250 мм
12 м DN 65
340 мм
16 м DN 40
250 мм
16 м DN 50
340 мм
16 м DN 65
340 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:15000 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:200 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики Yonos MAXO 40/0.5-8
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 8 м DN 40 220 мм
Усі ціни 6 →Wilo Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 (2120646) 2120646 | 43 403 грн. |
Wilo Yonos MAXO 40/0,5-8 | 31 688 грн. |
Wilo Yonos Maxo 40/0,5-8 Pn6/10 (2120646) | 32 600 грн. |
Wilo Yonos Maxo 40/0,5-8 Pn6/10 (2120646) | 33 415 грн. |
Wilo Yonos Maxo 40/0,5-8 Pn6/10 (2120646) | 34 230 грн. |
Циркуляційний насос Wilo Yonos MAXO 40/0,5-8 (2120646) | 35 132 грн. |
Модификації Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8
Ціни на Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 |
---|---|---|---|---|
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-4 6 м DN 40 220 мм | від 24 246 грн. | 7 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 25/0.5-7 8 м 1/2" 180 мм | від 19 200 грн. | 9 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 30/0.5-7 8 м 2" 180 мм | від 21 880 грн. | 9 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 8 м DN 40 220 мм | від 31 688 грн. | 6 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 50/0.5-8 8 м DN 50 240 мм | від 45 101 грн. | 9 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 50/0.5-9 9 м DN 50 280 мм | від 47 445 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 65/0.5-9 9 м DN 65 280 мм | від 56 960 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 25/0.5-12 11 м 1/2" 180 мм | від 27 956 грн. | 9 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 30/0.5-12 11 м 2" 180 мм | від 28 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 50/0.5-12 11 м DN 50 280 мм | від 50 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 25/0.5-10 12 м 1/2" 180 мм | від 21 649 грн. | 9 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 30/0.5-10 12 м 2" 180 мм | від 24 120 грн. | 8 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-12 12 м DN 40 250 мм | від 38 781 грн. | 7 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 65/0.5-12 12 м DN 65 340 мм | від 61 674 грн. | 6 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-16 16 м DN 40 250 мм | від 60 212 грн. | 7 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 50/0.5-16 16 м DN 50 340 мм | від 68 108 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Yonos MAXO 65/0.5-16 16 м DN 65 340 мм | від 70 367 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →