Циркуляційний насос DAB Pumps A 110/180 XM 11.2 м 2"
DAB Pumps A 110/180 XM 11.2 м
2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:13000 л/год
Макс. напір:11.2 м
Споживана потужність:410 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики A 110/180 XM
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAB Pumps A 110/180 XM 11.2 м 2"
Циркуляційний насос DAB A 110/180 XM -230 v (505809001) 505809001 | 16 288 грн. |
Циркуляційний насос DAB A 110/180 XM (505809001) | 17 106 грн. |
Циркуляційний насос DAB A 110/180 XM | 17 732 грн. |
Насос циркуляційний DAB A 110/180 ХМ | 20 123 грн. |
Модификації DAB Pumps A 110/180 XM
Ціни на DAB Pumps A 110/180 XM |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps A 50/180 M 5.8 м 1 1/2" | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps A 56/180 M 6.7 м 1 1/2" | від 10 999 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps A 56/180 XM 6.7 м 2" | від 11 449 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps A 80/180 M 9 м 1 1/2" | від 13 705 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps A 110/180 XM 11.2 м 2" | від 16 288 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →