Поверхневий насос Pedrollo JDWm 1AX/30-4
Pedrollo JDWm 1AX/30-4 відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo JDWm 1AX/30-4
Усі ціни 6 →Pedrollo JDWm 1A-X/30-4 | 8 670 грн. |
Насос відцентровий Pedrollo JDWm 1AX/30-4 (виносний ежектор) 3100073 | 10 626 грн. |
Поверхневий самовсмоктувальний насос Pedrollo JDWm 1AX/30-4” | 8 900 грн. |
Насос відцентровий Pedrollo JDWm 1AX/30-4 (виносний ежектор) | 12 857 грн. |
Насос відцентровий Pedrollo JDWm1AX-30-4-I, 0.75 kW з виносним зовнішнім е | 8 999 грн. |
Відцентровий насос c виносним ежектором Pedrollo JDWm 1AX/30-4 (46JDE21AA1 | 9 132 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Pedrollo JDWm 1AX/30-4:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →